| Joker3134 a întrebat:

Sunt multe țări de pe toate continentele lumii care o duc mai rău că noi? Spuneți-mi cel puțin 7.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Asta nu e o scuza ca uni o duc mai rau si ca trebuie sa ne complacem, da sunt tari in africa nu doar 7 si mai multe, vezi america de sud si aia sunt praf economic sau tari din asia unde a supravetui este o minune, tari ca siria, irak, iran, egipt etc
Romania are potentialul de a fi o tara care poate oferi un stil de viata modern

| Termopile a răspuns (pentru RAY):

Ai dreptate sunt foarte multe tari care o duc mai rău ca noi

| RAY a răspuns (pentru Termopile):

Daca as fi presedinte primul lucru care las face ar fi
sa iau iau averea hotilor care au furat
condamnarea lor pe viata in puscarie
oprirerea taierilor padurilor
auto strazi moderne
oprirea vanzari de pamanturi
tara asta se cumpara non stop o sa ramanem fara pamant

| Termopile a răspuns (pentru RAY):

Ai dreptate sunt in stare să ne i-a si pământul de pe mort ăștia

4 răspunsuri:
| Termopile a răspuns:

Kosovo
Somalia
Cuba
Nepal
Niger
Kazahstan
Afganistan
Filipine
Bulgaria