| amiracervencu a întrebat:

Sunt o mulțime de amintiri în viața fiecăruia; unele plăcute, altele neplăcute. Care e cea mai frumoasă amintire a voastră?

6 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Aveam una, dar nu-mi mai aduc aminte acum. happy

| Drimmero a răspuns:

Am prea multe care sa le pot expune,, dar una dintre ele este atunci cand a batut-o Arsenal pe Barcelona intr-un meci in 2011,, cea mai mare satisfactie am avut-o in acel moment...

| LoveSleep a răspuns:

Când am sărutat-o pe gură pe cea mai urâtă tipă din școală. După ce i-am dat un mac din ăla din spatele școlii. A doua zi n-a venit la școală. Cred că a făcut stop cardiac întârziat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am multe amintiri placute si neplacute
Prefer sa le tin pentru mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am cum sa aleg doar una si sa spun despre ea ca este "cea mai cea", fiecare e speciala in felul ei prin diversitatea de emotii pe care le-am trait si n-am cum sa fac un top. Acum imi vine in minte momentul cand am mers cu pisicul sa ii ia glicemia, am vazut pe ecran 60 si veterinarul mi-a zis ca a scapat. Am fost extrem de fericita ca se facuse bine si nu mai trebuia sa ii fac eu insulina ( am fobie de ace, oricat de mici ar fi ele laughing ) Avusese diabet.

Răspuns utilizator avertizat