| ~AleXa~ a întrebat:

Sunt o persoana cu defectiune de auz. Merg la scoala generala. Dar nu stiu ce liceu as urma, potrivit pentru mine?( stau in Bucuresti). Astept raspunsuri. Si o lista cu licee cu copii buni si intelegatori pentru mine.

1 răspuns:
kratos
| kratos a răspuns:

Draga Alexa imi pare rau pentru afectiunea ta si tin sa te anunt ca nu exista o lista cu licee cu copii buni deoarece anual se strang copii de diferite feluri cu diferite conceptii si comportament. Asta tine doar de norocul tau.
Sper sa te simti bine la liceu!