| ~AleXa~ a întrebat:

pot merge la liceul de informatica? Sunt defectiune de auz dar merg la scoala generala, iau note de 5-6-7-8-9, sunt desteapta si imi dau toata silinta, ma inteleg perfect cu copii din toata scoala, profesorii sunt multumiti de mine. Dar la care liceu de informatica sa merg? P. S. Sunt din Bucuresti...

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sa ai incredere in tine Nu te lasa Pa

| zamolczezingri31 a răspuns:

Daca ai CREDINTA OARBA in DUMNEZEU si INCREDERE TOTALA in propriile FORTE interioare, daca te concentrezi doar asupra a ceea ce vrei sa faci si daca ITI IMPUI sa reusesti, vei reusi cu siguranta si iti spun cu convingere ca iti poti recapata si auzul.roga-te neancetat la Ingerii tai pazitori -pe care ti i-a dat CREATORUL, sa te ajute, sa te invete si sa te calauzeasca si sa te insanatosesti si mai tarziu ai sa vezi ca toate se vor intampla asa cum doresti. Da! Poti da la orice liceu. Dar daca vrei neaparat la informatica, vezi ca este un liceu, cred ca inca este de specialitate, pe langa Foisorul de Foc. Dar nu stiu sigur daca este George Cosbuc sau Liceul de pe coltul strazii Mihaileanu, in statia tramvaielor 14 si 55.BAFTA!