| cosminaa77 a întrebat:

Sunt oameni carora nu le place sa calatoareasca deloc, decat sa munceasca toata ziua? oare au in gena asta? si la mine e o chestie ciudata imi place sa ma duc in zone mai apropiate, mi-e lene sa plec mai departe.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca si tu esti persoana din aia comoda pentru care calatoritul nu inseamna mare lucru... atunci de ce ai mai pus intrebarea?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt foarte multi chiar.
Aveam un coleg de munca odata caruia nu ii placea deloc sa calatoreasca. A fost un chin pentru el deplasarea in Anglia platia de firma desi nu iesise niciodata din tara. Zicea ca e timp pierdut pe drum si mai bine statea acasa sa se uite la TV...

| cosminaa77 explică (pentru suntserios):

Nu faci misto? pai da man depinde de la om la om pai si mie imi place sa calatoresc mai asa prin apropiere, imi place dar nu sa ma duc tocmai in afara, mai bine bag un serial.

| suntserios a răspuns (pentru cosminaa77):

Pai daca si tu esti persoana din aia comoda pentru care calatoritul nu inseamna mare lucru... atunci de ce ai mai pus intrebarea?

| Drimmero a răspuns:

Sunt oameni nebuni care au doar munca in cap si atat, distractie nema, pasiuni nema, tot ce au in cap e munca de parca ar fi roboti, e pacat pentru ca viata e scurta si daca nu profiti de bucuriile vietii si de lucrurile cu adevarat frumoase pe care ti le ofera viata e cam nasol, probabil au ceva dereglare mentala, nu cred ca tine neaparat de ei sa nu se mai distreze din cand in cand.