| Lauuritha a întrebat:

Sunt pe situl aceste de cateva zile, dar am vazut cateva intrebari care mau surprins in in rau la sectiunea dragoste si sex. Ce se intampla cu oamenii astia? vi se pare normal sa se scrie asa ceva? ce parere aveti despre stergerea contului?

Răspuns Câştigător
| anotherhumanbeing a răspuns:

Pai acum ca pe orice site, exista riscuri sa dai de astfel de intrebari.partea cea mai interesanta e sa vezi cam ce varsta au majoritatea care posteaza intrebari in aceasta sectiune. sincer, ma consider o cumintenie de fata dupa cate am vazut acolohee hee. cat despre stergerea contului, eu zic sa nu. cu toate ca sunt multe intrebari urate, sunt si multe care merita atentie, si exista multe persoane inteligente pe acest site.

2 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Nu mai exista dragoste, ci doar bestii in calduri.

| T30D0RA a răspuns:

Si mie mi se pare aiurea.