| D3X73R a întrebat:

Voi ce faceti cand sunteti plictisiti!
Cu toate ca am minunatul internet la dispozitie nu stiu ce sa mai fac! angry m-am plictisit!

9 răspunsuri:
| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Paai e cititul dar banuiesc ca nu ai de gand laughing deci ramane iesitul cu prietenii undeva dupa buget, uita-te la un film acasa cu prietenii sau cu iubita/ul ta/u, ai un hobby? Daca nu incepe sa incerci sa canti sa dansezi sa faci origami. Eu cant si cam asta ma inveseleste. Mai ies cu prietenii mai fac cate ceva am citit jumatate de vacanta pentru ca a fost tema, la noi ne-a dat tema de vacanta, deci cam asta! Noroc!

| D3X73R explică (pentru LexHasAMasterPlan):

laughingAi nimerit-o cu cititul... Daca chem o fata la mine sa ne iutam la film iese urat si mai bine nulaughing(nu am pr)Da, hobby-ul meu e sportul (depreferat Karate)Eu sa cand :O n-ai sa vezi rolling on the floor(Nu de alta da se sparge dracu termopanu)

Răspuns utilizator avertizat
| Feitan a răspuns:

Citseste o cartestraight face

| RalucaNiță a răspuns:

Iesi in oras cu prietenii la un suc/o bere..la un film 3D, mergi cu bicicleta, rolele...chestii d'astea, stii tu happy

| D3X73R explică (pentru RalucaNiță):

LA o bere o sa ies dar mai pe searabatting eyelashes Film 3D (Nu exista asa ceva in orasul meu straight faceDa, suntem cam inapoiati :-J)Sa merg cu bita, a plouat afara daca nu ma insel inca ploua, role, idem

| RalucaNiță a răspuns (pentru D3X73R):

Joaca CONQUIZTADOR happy e super tare, te distrezi si pe deasupra mai inveti si cate ceva tongue