| Y0nut7 a întrebat:

Sunt poze virusate? pe net?

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu poza in sine, site-urile care le gazduiesc de obiei au virusi.
Dar atata timp cat ai un antivirus cat de cat decent nu ar trebui sa iti faci griji.

| lpavel a răspuns:

Da foarte multe mai ales alea cu xxx

| CannbalCorpse a răspuns:

Desigur, multe din fotografii sunt virusate :0, pe orice site vezi anumite reclame, etc, etc...care sunt virusi.

| Against a răspuns:

Dap.

| Andyᵗᵐ a răspuns:

Acum depinde si de site. Dupa mine 75% nu sunt virusate.Cel mai des o sa gasesti jocuri virusate.In fine daca vrei sa fi sigur inainte sa iei poza poti da eventual un scan.

| AdeeMaria a răspuns:

Normalll :o

| Craftt a răspuns:

Te temi să descarci o poză? laughing Ai grijă la extensii.

| sorea a răspuns:

Sunt la greu.