| awuh a întrebat:

Sunt puțin ciudatica ce voi spune, însă stau stresata tot timpul atunci când e cald, mă dau cu tot feluri de antiperspirante, parfum și simt ca miros a barbat.Nu știu Cum sa va explic dar am senzația ca miros a barbat atunci când transpiri. Mă gândesc oare am mai puțin estrogen și poate de aia.Am întrebat pe multi dacă miros a barbat și mi-au zis ca nu.Eu nu-i cred fiindcă tot timpul simt mirosul de barbat Inseamna ca sunt masculinizata. ????????????????Vă rog să nu rade de mine Vreau sa știu dacă mi se pare mie sau dacă e adevărat.Tot timpul îl simt și mă dezgusta. O singura fata mi-a zis ca miros ca fratele ei

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fa baie in fiecare zi vara cand e cald

| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca unele antiperspirante mai scumpe, mult mai scumpe.

| kar1GaNNN a răspuns:

Foloseste antiperspirante mai scumpe.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Tai dereglat simtul olfactiv cu toate prostiile pe care le folosesti! Incearca macar 3 de zile sa te speli doar cu apa rece si sapun pentru copii! Bafta deasa si mult succes!