| IonutValeriu a întrebat:

Sunt sanse ca o agentie de pariuri vazand ca ai multi bani in cont sa iti baneze contul sau sa faca cumva ca tu sa-i pierzi si sa nu-i mai poti retrage?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o agentie de pariuri nu-ti blocheaza contul doar pentru ca ai multi bani in el (sau foarte putini bani in cont,) dar ti-l baneaza imediat daca ceva nu este in ordine cu numele tau, cu datele personale, sau contul bancar nu este pe acelasi nume si prenume ca cel al contului, ori nu ai varsta legala sa joci la pariuri si jocuri de noroc, considerand ca-i ilegal, iar atunci esti automat blocat.

In ce priveste parerea ta, ca acea companie de pariuri ar putea sa faca ceva ilegal sa-ti ia banii, ma indoiesc.
Nici o campanie legala de pariuri, nu poate face asta, fiindca totule ste inregistrat si nu se pot face ilegalitati.

| Mosotti a răspuns:

Cum vede agentia de pariuri contul tau din panca? Nu are cum sa-l vada.
Si daca vede nu poate bloca ei nimic, doar banca poate bloca la o adica.