| aabbbccccddddd a întrebat:

Sunt sanse sa vina razboiul? Imi e frica la cate se aude ca dintr o data ne trezim invadati odata cu Ucraina, sau dupa ce invadeaza Ucraina se extinde razboiu si papa

5 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

De ce sa-ti fie frica? Si daca vine, mori si gata la o adica, nu e problema, oricum vom muri odata, ce mai conteaza cand?

Si daca vine razboiul acolo, nu are treaba cu noi.

| UnOmAnonim a răspuns (pentru Mosotti):

Atunci, domnule, du-te și ia foarfeca.

| Mosotti a răspuns (pentru UnOmAnonim):

Pai nu ca NATO se va implica in sens ca le va da arme la ukrainieni, chiar daca nu trimit trupe acolo.

| UnOmAnonim a răspuns (pentru Mosotti):

Ăia oricum sunt mâncați.

| UnOmAnonim a răspuns:

O să fie un război izolat în Ucraina, dar NATO nu s-ar implica. Dacă ar face asta, Coreea de Nord ar invada sudul, China Taiwanul, șamd, deci totul ar exploda și ne-am trezi într-un nou război mondial. Nimeni nu vrea asta (încă).