| Seline a întrebat:

Sunt sigura ca majoritatea ati avut (sau aveti) o perioada "rebela", care e cel mai indraznet lucru pe care l-ati facut?

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eram in excursie cu directorul. Directorul ne spusese la toti ca nu avem voie cu alcool. Si cand am oprit la o benzinarie toti s-au dus sa mai cumpere cate ceva de mancare sau vreun energizant. Eu il vad pe director ca vrea sa ia o doza de bere. Ma duc si vorbesc cu el si imi tot spunea ca nu se poate hotara. I-am sugerat ce bere sa ia si am luat si eu o doza. Iese directorul afara si bea frumos. Toti se uitau cu ciuda ca ei n-aveau voie. Si ies si eu din supermarket afara cu doza si ma duc in fata domnului director. - Noroc domnule director. La care el ce a zis oare?
Se uita la mine insistent, schiteaza un zambet si : - Noroc
Toti se uitau cu ciuda la care o fata : Da eu nu stiam ca am voie. Radeam pe burta laughing

| viatadecacatt a răspuns:

Sa o fac pentru prima data cu un baiat"popular" desigur si frumos.
Ma gandeam eu ca dupa aceea o sa fiu privita din alta perspectiva dar nu a fost asalaughing...

| Crs a răspuns:

Hmmm... pierce fara sa stie ai mei ca nu ma lasau, am mai baut, am mai si fumat, mereu intarzii - mama imi zice o ora de venit acasa, dar eu trebuie sa intarzii macar jumatate de ora, altfel nu as mai fi eu big grin laughing... i-am zis ca dorm la o prietena acasa, dar eu am plecat la mare thinking si nu mai tin minte, in rest sunt cumintica.

| illusion a răspuns:

Pai.am fugit de acasa si ai mei au pus toata jandarmeria pe urmele mele. tata fiind capitan la jandarmerie big grin ma simteam ca un infractor.laughing) evident cand am ajuns acasa...am avut parte de morala o saptamana intreaga.au trecut 2 ani de atunci si mama tot imi tine predici laughing) eu m-am distrat whistling