| ObiectivulAnonim66 a întrebat:

Sunt un experiment esuat! Ce sa fac? sad

19 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Iti tatuezi pe cap "Esec" sa stie toata lumea ce esti si sa se fereasca de tine.

| Mayhem666 a răspuns:

Distrugi lumea, exact ca experimentele esuate din filmele de actiune, daca vrei, te ajut si eu happy

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru ObiectivulAnonim66):

O sa fiu mana ta dreapta. Tu faci bomba nucleara, eu o lansez sa explodeze laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru ObiectivulAnonim66):

Eu vorbeam metaforic, nu la propriu, poti sa folosesti si tu stanga laughing

Răspuns utilizator avertizat
| justanotheruser99 a răspuns:

Iti dai 2 palme, te speli pe fata si iti revi.

| syd a răspuns:

Go to sleep (little man being erased)

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt unul reusit

Răspuns utilizator avertizat
| FaraNumePls a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu la fel laughing

| FaraNumePls a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu gândi astfel, trebuie să te gândești că ești cea mai ce-a din cei mai cei ( scuze, nu îmi dau seama ce ești laughing )

| anonim_4396 a răspuns (pentru FaraNumePls):

Nici nu trebuie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cearta-ti parintii pentru ca n-au urmat instructiuniile
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/......4eddde.jpg

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru ObiectivulAnonim66):

Csf, aia mi-a trecut prin minte cand ti-am citit intrebarea laughingbig grin

| NotMyFault a răspuns:

HEY! EU SI DOAR EU SUNT CEL MAI ESUAT EXPERIMENT! Nimeni, dar NIMENI nu are dreptul sa imi ia acest titlu. Gaseste-ti altul!
Intre timp, mai fumeaza niste patrunjel, pentru inspiratie, nu de alta.