| VibeTrix a întrebat:

Sunt urata! m-am saturat de mine si de toti! ce am eu?
da...stiu
sunt o proasta

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Wellcome to this World happy
De fapt tu nu ai nimic. Viata are happy
Mai stiu cand si eu recunoasteam ca sunt prost. De fapt inca o fac laughing
Asta doar ca nu imi placea aici.
Dar tie de ce nu iti place? De ce te-ai saturat de toti? Asa sunt oamenii. Multumeste te ca ai vazut asta. Ai deschis ochii. Asa e lumea. Dar de tine nu trebuie sa te saturi, zic eu. Adica esti tu impotriva lumii. Ce poate sa fie mai frumos de atat?
In alta ordine de idei esti fata... Poti oricand sa faci un baiat sa spuna ce vrei tu laughing
Esti om ca toti ceilalti. Mintea face diferenta.

| VibeTrix explică (pentru DoarBogdan):

Multumesc mult! laughing
sa-ti raspund la intrebare, ma consider foarte fooooarte proasta deoarece toata lumea m-a facut asa..si eu cred ce spune lumea.

| DoarBogdan a răspuns (pentru VibeTrix):

Gura lumii laughing
Zau asa. Nu trebuie sa asculti ce zice lumea. Asta am facut eu.
ma consideram vinovat pentru un lucru pe care il ziceau altii. Dupa mi am dat seama ca lumea e rea laughing am vazut multe persoane in astia 19 ani ai mei. Si crede ma. Nu e bine sa asculti ce zice lumea.
Efectiv asta e un alt lucru care ne diferentiaza de ceilalti. Sau cel putin pe mine. Tu traiesti pentru lume? Esti eroina din propria poveste. Poate ca in povestiile celorlalti ai un rol secundar. Dar e si normal. E timpul sa reiei cartea de unde ai ramas, daca intelegi happy

| VibeTrix explică (pentru DoarBogdan):

Off,ti-as mai da o data funda! happy Multumesc foarte mult. si incerc sa nu mai ascult lumea. ci muzica laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru VibeTrix):

Mersi big grin
Asa sa faci. Muzica ajuta big grin
Mereu cand ascult muzica ma detasez de lumea asta... intr-un fel sau altul xD
Ce muzica asculti apropo?

| VibeTrix explică (pentru DoarBogdan):

Da. big grin
Rock, rap si hip hop
tu?

| DoarBogdan a răspuns (pentru VibeTrix):

La fel happy E bine big grin

30 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Cimitirul e aproape

| VibeTrix explică (pentru whatevernvm):

E aproape, asa e. te asteapta!

| DeathIncarnate a răspuns:

Care este scopul intrebarii?

| RAY a răspuns:

Fii fericita, unii sunt asa iubiti ca au dat in diabet

| Drimmero a răspuns:

Bwuahahaha!

| OldSoul a răspuns:

Nici o persoana nu este urata, cel mult nu si-a gasit un stil care sa o puna in evidenta, asa ca, cauta-ti un nou look si vei vedea ca se va schimba, daca spui ca esti urata cel mai probabil nu ti-se potriveste look-ul pe care il ai, sau cel putin nu iti place tie.
Plus ca ai nevoie de incredere de sine daca crezi asta.

| VibeTrix explică (pentru OldSoul):

Multumesc mult.

| Doub a răspuns:

YEAAH, tu ai zis-o.

| raMLesS a răspuns:

Suntem aşa cum ne-a lăsat dumnezeu, sunt alţii şi mai urâţi decât tine, nu băga de seamă ce ţi se spune, şi mie îmi mai spuneau tâmpiţii urât sau ceva gen, sunt persoane care te plac aşa cum eşti altele nu, nimeni nu-i perfect.

| VibeTrix explică (pentru raMLesS):

Multumesc.
apropo,ma mai cunosti? big grin

| raMLesS a răspuns (pentru VibeTrix):

Cum aş putea să te uit pe tine? laughing

| VibeTrix explică (pentru raMLesS):

Normal.
avem amintiri frumoase ...pe care nu le voi uita never

| raMLesS a răspuns (pentru VibeTrix):

Ever* nu never laughing, gata şcoala?
Hai să mai vorbim că de la 3 nu am chef de teme.

| VibeTrix explică (pentru raMLesS):

laughing)
da. cum a fost la scoala? ce clasa esti?

| SergiuBoss11 a răspuns:

Esti asa de urata incat atunci cand te-ai nascut te-au bagat intr-un incubator fara ferestrerolling on the floor)))))))))).

esti atat de proasta incat daca te inchid intr-un aprozar mori de foame.rolling on the floor))))))

| VibeTrix explică (pentru SergiuBoss11):

Hai in padure si lasa glumele!

| VibeTrix explică:

Multumesc mult... imi vine sa plang...adica,ma doare in cot

| VelaJohnny a răspuns:

Pesimisto.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, ce căşti frumoase ai.

| MistretulPufos a răspuns:

Esti cumva cea din poza?

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Nu e bine sa ai o astfel de parere despre tine.

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Isus ne-a creat unici happy

| VibeTrix explică (pentru ἶῆfἶῆἶƮყ):

Pe tine te-a creat unic! pup happy