| Sabrine a întrebat:

Suntem vreo 5-7 persoane. Locuri libere pe la vreo cabana sau ceva de genul. De Craciun sau Rev stiti cumva? PStonguerin apropiere de Suceava.~~DAU FUNDITA~~

Răspuns Câştigător
| Nic a răspuns:

Incearca aici:
http://www.ecazari.ro/cazari/Cabane-jud-Suceava.html

1 răspuns:
| costyn162 a răspuns:

Nu stiu exact unde sunt, cate sunt pentru ca nu sunt din zona, dar iti pot spune ca sunt.In preajma sarbatorilor foarte multe cabae si pensiuni au numeroase oferte pentru turisti. Dar iti dau un sfat:daca tea-i hoatrat deja si v-ati hotarat cati sunteti, ar trebui sa incepi sa cauti deoarece este cam tarziu si locurile se ocupa.