| VasileRapidistu13 a întrebat:

Sunteți de acord că creierul e foarte complex și degeaba muncești la tara de mic trebui antrenat creierul nu corpul fizic? Eu munceam la tara dar nu m-a ajutat cu nimic, daca cari bolovani nu ajuta la concetrare, nici la inteligenta, nici la rapiditate in gândire, nici memorie, nici skilluri.

Răspuns Câştigător
| DeMicUnCălător a răspuns:

Este indicat și recomandat să fi echilibrat. Muncă fizica, gandire pozitivă dar și negativă constructivă. somn, citit, mancat sănatos și NIMIC PESTE MĂSURĂ.
Echilibru, Echilibru.Echilibru,Echilibru,Echilibru.