| OctavianDanielMaria a întrebat:

Sunteti de acord cu interzicerea heterosexualitatii?

14 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fundu meu nu e pregătit

| Curious2 a răspuns (pentru suntserios):

Asta e un raspuns resios?

| suntserios a răspuns (pentru Curious2):

Nu e nici resios nici serios si ma repet, raspund serios la intrebari serioase.

| Curious2 a răspuns (pentru suntserios):

Stiu ca tu voiai o societate in care toata lumea are un loc al sau, indiferent de convingeri sau orintare sexuala.

| suntserios a răspuns (pentru Curious2):

Nu cred ca am zis vreodata asa ceva.
Eu as vrea o societate in care s anul ne intereseze ce face celalat si ce facem noi sa nu influenteze pe altul.

Da nu vad ce legatura are cu intrebarea asta

Răspuns utilizator avertizat
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai de unde si pana unde? Ar inceta sa mai existe viata pe Pamant asa.

Răspuns utilizator avertizat
| DoarBogdan a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Este? Am zis-o pe aia grea? laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Aaa... deci da laughing Pai stai pe faza ca sigur o sa se gaseasca cineva. Doar ca aia care raspundeau acolo nu stau ei pe TPU, stai cu altele. Cu gravitatia si fantomele laughing

| Felys a răspuns:

Vrei sa ii iei painea de gura lu Anghelescu?

Răspuns utilizator avertizat
| Goddessss a răspuns:

Da chiar acum. Abia aștept sa dispărem ușor ușor cu toții.

| Mimi1204 a răspuns:

Probabil te referi la homosexuali, si nu nu sunt. Mai evoluam si noi de la mentalitatea asta de pe vremea lu’ bunica?