Apache
| Apache a întrebat:

Sunteti de acord cu introducerea restrictiei de varsta pe TPU?

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu, nu sunt de acord. TPU = Toti Pentru Unu. Este un site pentru toti, pentru toate categoriile de varsta. Fiecare are nevoie de ajutor, de un sfat...si mai ales copiii/adolescentii (80-90% dintre utilizatori). Iar postarile deranjante/nepotrivite se pot raporta, nu e problema.
Sarbatori fericite si numai bine!

| Razvan a răspuns:

Orice masura este buna atat timp cat este aplicata PRACTIC si nu doar anuntata

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, in nici un caz. Fiindca TPU nu este un site de matrimoniale sau de sex, este un site pe care oamenii intra pentru ajutor si oricine, la orice varsta poate avea nevoie de ajutor. Sunt de acord sa le restructionam accesul celor care scriu vulgaritati, posteaza teme sau spam, dar atat.

| pwp a răspuns:

Nu!
oricine are dreptul la ajutor!

| LolaKissTheGirl a răspuns:

@bubu: Nici chiar asa de rau happy. Eu as zice ca trebuie sa ai minim 11 ani ca sa-ti faci cont. Nu-mi plac fetele de 8-9 ani, care sti tu ce intrebari pun. Dar TPU = Toti Pentru Unu. Este un site pentru toti, pentru toate categoriile de varsta. Fiecare are nevoie de ajutor, de un sfat si mai ales adolescentii [80-90% dintre utilizatori].

Răspuns utilizator avertizat
| Andreea_5313 a răspuns:

Nu neaparat, mai mult mi-as dori sa dispara cei care dau raspunsuri ironice si jignitoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt de acord cu restrictia de varsta insa mi as dori ca anumite intrebari stupide sa se restrictioneze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat(oricum nu ar ajuta la nimic, intrucat un cont se poate face cu o alta varsta decat cea reala), dar as fi oricand de acord cu stergerea conturilor(fara posibilitatea de a-si face unul nou)celor care nu respecta cu strictete regulile site-ului.