| alina0 a întrebat:

Cine ati fi vrut sa castige Romanii au talent?
De ce?
Sunteti de acord ca Adrian Tutu a fost desemnat castigator de catre public?

4 răspunsuri:
| winchesters a răspuns:

As fi vrut sa castige DFC.
Nu imi prea place de Tutu, dar bravo lui totusi, el avea mai mare nevoie de bani.

| xMikishor a răspuns:

Mda...Pai sunt de acord ca a castigat Adrian pentru ca, chiar daca majoritatea il critica, chiar e un talent sa compui melodii singur. Nu gasesti la tot pasul asta. Bine recunosc nici un talent ca a lui Narcis nu gasesti la orice pas. Asa e. Dar tineretul din ziua de azi prefera hip hop'ul, si nu doar baietii. Chiar si fetele.

| jean4 a răspuns:

Eu sunt foarte dezamagit ca a castigat fiindca nu a avut talent nici de primii 5. Dupa mi ne eu cred ca cei mai talentati au fost 1. Narcis Iustin Ianau. 2.Rebeca( fetita aia de 7 ani). 3.Balance. Tutu Adrian ea muiat pe toti romanii cu povestea lui si tot rominu a muscat momeala. Dar eu sunt dezamagit ca nu a castigat adevaratul talent.

| jean4 a răspuns:

Care bou ma a dat stupid? Tutu adrian v-a sucit mintile, are cercei si in fund iar voi ai il plingeti de mila.