| introduaicinumele a întrebat:

Sunteti de acord sa fie mii de caini prin Bucuresti? Nu mai la mine la bloc sunt vreo 30-40 caini vagabonzi fara blana, cu boli, ce pot face sa ii ia de aici sau sai omoare sau ce fac ei cu cainii vagabonzi? In fiecare noate se bat si nu pot dormii, se aude si prin termopane. Au zgariat toate masinile, au muscat copii, ti-e si frica sa o iei printre blocuri de atatea caini, ce pot face?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii spui lui Sorin Oprescu (primarul capitalei) se se ocupe de ei.

| Danutza27 a răspuns:

Nu te pot crede ca sterilizarea lor masiva a inceput cind primar era basescu, pe atunci se cheltuia cu un ciine cam 300 DM (marci germane, nu era euro), iar cu o femeie la maternitate 96 DM. Chiar nu stiu cum de sunt toti la tine in cartier, poate dau o petrecere sau au un botez si de fina a nascut 12 mititei baltati si tarcati.La mine in cartier e liniste mormint pot dormi cu geamurile deschise nici gind sa aud un ham. nici picior de omizi pe la mine ca primarul a dat bani cu ghiotura sa le prinda de vii si au fost toate casapite.

| Danutza27 a răspuns:

@Costin1996 Poate o prastie ca e mai ieftina si de munitie nu duci lipsa, pietre gasesti la tot pasul

| Costin1996 a răspuns:

Iti iei un pistol cu bile daca ai 18 ani.Si le tragi cateva bile in cur.