| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti deschisi in legatura cu orice practici sexuale si mergeti pe prinicpiul ca fiecare face ce vrea in dormitor sau considerati ca sunt unele practici dezgustatoare /imorale, care apartin unor oameni bolnavi?

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Sunt deschis atata timp cat provoaca placere amandurora, n-am prejudecati.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Presupun ca... si si, unele lucruri care sunt practicate in lume pentru "placere", sunt mai mult lucruri "pentru ca se poate", psihologic sau fara un motiv anume "ca si altii fac asa".

| CostinAlamariu a răspuns:

Mai degraba a doua varianta

| ShaOfHatred a răspuns:

Sunt foaaaarte deschisă la minte. Dar am principii și frixuri. Și de astea nu treci.
Also, dacă vreodată cineva se referă prin "Practici sexuale" și la contactul sexual de orice fel cu minori, sau orice altceva relatable to this, îi dau knockout pe loc. Poți să vii la mine să-mi zici de toate fetișurile, atâta timp cât nu includ minori sau a forța o persoană into smth fără discernământul acesteia (sună contradictoriu, dar așa se explică fetișurile), că ți le accept. Dacă îmi încalci principiile sau fixurile, sau încerci să-mi impui ceva, mai bine îți cumperi dinainte palton din scânduri de lemn de stejar.
Știu că nu a întrebat nimeni, dar de exemplu, un fix de-al meu e că actul sexual se face între 2 (nu mai multe) persoane într-un loc care oferă minima intimitate (chiar și cabina de probă din New Yorker ffs). Mă rog, sunt destul de homofobă, dar câteodată hormonii din mine strigă ipocrizie și mai scap și la fete.
Also, no filming, photos, etc. (asta ar trebui să fie regulă de aur la toate fetele, imo)
Always protected sexual act.
M-am învățat minte să nu mai dau mai mult decât primesc
Friends with benefits only if you can keep up and don't get attached
Și să am și ce vorbi cu persona respectivă. Yeah, dacă nu am ce vorbi înainte, nu se ajunge la nimic și dacă nu am ce vorbi după, nu se va mai întâmpla.
Also, prefer directitudinea, dar odată ce dau drumul la joc, intrii în joc și joci până renunți, câștigi, sau mă plictisesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt deschisa fata de aproape orice (nu-mi pot imagina "orice")practici sexuale in sensul ca le accept/tolerez, incerc sa inteleg persoanele care le practica, indiferent cat de controversate ar fi, nu le judec etc. Nu inseamna ca as fi si eu dispusa sa le incerc pe toate, sunt unele pe care le consider dezgustatoare, dar raportat la mine, fara a generaliza.Sau care pur si simplu nu ma atrag.
Nu aprob practicile sexuale fara consimtamant din partea tuturor participantilor.

| troleibuz a răspuns:

Sunt deschis cu orice vrea iubita sa incercam cat timp nu sunt chestiuni care sa implice violenta sau fecale.