| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti deschisi la practici sexuale mai neconventiale? Aici ma refer ma orice exemplu care poate fi considerat tabu.
Aveti fetisuri?

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai ce tabu? Daca unele sunt "normale"... ce este tabu in asta? Iar daca prin tabu te referi, nu la "practici sexuale" ci la anumite lucruri si fapte, care nu isi au rostul, atunci normal ca nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nonconventionale*
Da.
Sunt deschisa la orice exemplu "tabu" in sensul de a asculta/a intelege fara a ma preface ca-mi vine sa vomit.Nu as practica eu "orice" intra in sfera sexului nonconventional, dar e vorba doar de o preferinta personala, nu o prejudecata.
N-am.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu la orice.
Nu am.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Destul de vag. Tine de fiecare ce considera neconventional. Presupun ca unele lucururi, da.

| kinkylady a răspuns:

Da, sunt deschisa oricarei practici sexuale care imi provoaca placere. Daca nu-mi place nici nu incerc. De exemplu nu as incerca scat, sado-maso extrem. Ar mai cateva dar cu alta ocazie.
Love for all