| AvalohAlyn a întrebat:

Sunteți fericiți? Mulțumiți de viață pe care o aveți? Ce faceți că sa fiți fericiți? Ați găsit drumul către fericire? Sunteți împăcați cu voi? Eu nu momentan că am probleme medicale.
Voi?

Răspuns Câştigător
| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Eu sunt fericit deoarece mă mulțumesc cu ce am. Sunt alții mult mai amărâți ca mine.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Imi mentin fericirea la un nivel de 87 - 90%. Bani am, realizarile mi le fac materiale zic apoi urmeaza sa ma retrag in tara la momentul potrivit. Tu te tratezi ca sa poti trai macar de viata te poti bucura. Mergi 1h pe jos zi de zi si prelungesti durata de viata

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu vreau mai multi bani. Adica multi, multi. Trebuie sa schimb job-ul.
In rest mi-e bine.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Inca mai intampin probleme, ca sunt in a 12a, dar banuiesc ca voi duce o viata buna si deocamdata nu am multe motive sa fiu suparat dar nu stiu ce va fi mai departe insa sper ca va fi bine pentru mine.

| Cameliapantiru a răspuns:

Sunt destul de fericită și împăcată cu viața mea. Am o familie minunată, pe care o iubesc cu tot sufletul meu, am prieteni buni și dragi, unii chiar foarte vechi (de 23 de ani, de acum- adică din clasele a VIII-a și a IX-a), am o carieră frumoasă, pentru care am muncit mult și care mă împlinește ca intelectual și ca om, în timpul liber îmi găsesc multe activități plăcute, provocatoare și interesante: citesc cărți din domenii cât mai diferite, fotografiez, mă plimb mult în natură, merg la teatru, la film, la concerte, la spectacole de balet și de operă, la expoziții, lansări de carte și conferințe, călătoresc, șofez (e o veche pasiune a mea, îmi place să mă uec la volan, să-mi pun o muzică frumoasă și să mă plimb puțin în afara orașului, mai ales seara, când e liniște și traficul mai puțin aglomerat), fac prăjituri și dulcețuri, mă ocup de cățelușa mea, mă implic în diferite activități de voluntariat.