| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti inregitrati pe ourworld.com?
Daca da atuni spuneti-mi de ce va place ourworld.com si cum va numiti pe acest site

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. in place pentru ca e cool sa vb cu oameni din toate colturile romaniei. si ma cheama pyncy si am lvl 51.

8 răspunsuri:
| Grimalkin a răspuns:

Da, sunt inregistrata :]

Pixie Von P

imi place pentru c.imi place si de-aia. imi plac jocurile de genu'

| BabyRosse a răspuns:

Da.imi place ca e ca si cum ai fi un om real.Si pe mine ma cheama Alice3310.Am level 20.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru că este ca viaţa reală şi mă numesc Kinga20!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma cheama clucerista si sunt la level 27

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Contul meu pe O. W se numeste YOSHEMITE am lvl 30

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place foarte mult misiunile, locurile prietenii din el si as vrea sa intru la plaja fara sa platesc nimic si ma numescgeorgiana123

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place pentru caimi place imi plac jocurile care sunt de genu asta cu conturi si este parca o viata reala

| RoxyyEvidentt a răspuns:

Imi plc ourwolrd pentru ca pot sa vb cu copii din toata lumea sunt lucruri super misto si ma cheama bebelujika108851 si am lv46