| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti microbiste, microbisti?

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ups, aici nu mai nimerit.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Forta Steauadevil
Am mostenit de la tata asta. Daca tot n-a avut baiathee hee

April
| April a răspuns:

N-ai sa crezi, insa chiar daca un meci de fotbal nu-mi spune nimic, am reusit sa castig, impreuna cu un baietel drag mie, un tricou cu nu stiu ce insemne, performanta cu care ma laud de cate ori am ocazia, numai pentru ca acum cativa ani, la campionatul mondial am raspuns corect la intrebarea :"care echipe vor ajunge in finala?"Si noi am indicat Germania si Brazilia, si asa a fost! Asa incat nu stiu daca sunt ghicitoare sau microbista! Astept campionatul mondial viitor!

| User a răspuns:

Dalove struck

| juniper a răspuns:

Nu, mi se pare o prostie sa alerge mai multi oameni dupa o minge, prefer alte sporturi ca patinajul artistic sau de viteza, golful si altele.

| Ana a răspuns:

Nu dar totusi tin cu Steaua, la meciuri nu prea ma uit si nici nu merg la ele.

| madalicious a răspuns:

Nu chiar dar tin cu Steaua. Si cand au meci injur de ragusesc cand da unul din echipa adversa gol. Stiu ca nu e bine dar.lupu-si schimba parul da' naravu ba! blushing

| remus a răspuns:

Nu sunt microbist, nu-mi plac nici alte sporturi doar pescuitul si agrementul pe dunare cu barca.

| Butsilee a răspuns:

Nu sunt infocata laughing dar daca ma intrebi steauahee hee nu m`ai intrebat big grin ti-am zisbig grin hai te saluthee hee

| siwel a răspuns:

Absolut este microbu'! : eu sunt din Ardeal si tin cu oltenii de la Craiova, dar din pacate au si ei parte de un mititelas, cum au si stelistii un gigilas care cred eronat ca ei sunt buricul echipelor pe care le platesc happy

| bombonik31 a răspuns:

Da...pentru o fata sunt chiar microbistahappy hai STEAUA!big grin!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da... Echipa mea de suflet e... AC Milan. Nu tin cu echipe romanesti, pentru ca as pierde mereu la pariurilaughing Sau as paria doar pe infrangere. Doar cu Romania si atat.
Foarte microbist, se stie in tot cartierul cand ma uit la meci, se stie si scorul dupa tipetele melelaughing Cand ajung pe stadion, in tribune e omor. Urlam, injuram, facem echipa, tipam la antrenor, la jucatori, mai avem norocul sa primim si niste scaune in cap sa tacem.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea. Urmaresc si mai joc din cand in cand fotbal, dar nu ma pot numi microbista.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai urmaresc din cand in cand unele meciuri, dar nu sunt microbistahee hee. Tu?batting eyelashes