| Berlinu a întrebat:

Sunteti nationalisti?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Într-un fel da. Îmi plac tradițiile, porturile românești și îmi place țara așa cum arată. Însă nu sunt genul care consideră că aceste valori sunt singurele frumoase și singurele de luat în seamă. Îmi place să mă asociez de multe ori lor, însă simt de multe ori să mă asociez și altor lucruri. Multe țări au obiceiuri frumoase. Unele îmi plac mai mult, altele mai puțin. Faptul că m-am născut aici m-a făcut să mă obișnuiesc mai mult cu cele românești. Cred că e destul de normal.

11 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da, şi îi încurajez pe toţi posesorii buletinelor cu tricolor pe ele să fie la fel.Lipsa naționalismului a adus țara asta aici un de este.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eh, asa si asa.

| CostinAlamariu a răspuns:

Din pacate cuvantul "nationalist" e aruncat din stanga in dreapta de orice prost si putini mai inteleg ce inseamna de fapt. Daca prin "nationalist" intelegi sa-ti pese in primul rand de țara ta, de conationalii tai si sa le vrei tot binele, sa-ti iubești țara indiferent de situatie atunci da, sunt nationalist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| wexceptional a răspuns:

Da daca nici noi nu tinem cu tara noastra cine sa tina ar trebui sa fim toti nationalisti pentru o Romanie puternica sa punem la punct rusii si ungurii

| Berlinu explică:

Unde sa pleci ma cu accesele astea de furie necontrolate ne faci de ras.

| Berlinu explică:

O sa ai parte de un soc cultural si te intorci la mami.

| Berlinu explică:

Hai in Berlin te angajez la mine la nightclub

| Berlinu explică:

Am crescatorie de pesti.

| Berlinu explică:

De ce ma urasti? Ce ti-am facut eu tie?

| Berlinu explică:

Hesti gypsy