| SERIALS a întrebat:

Sunteti PRO sau CONTRA filmelor porno pe internet?

11 răspunsuri:
| Kalla a răspuns:

Contra.Distrug relatiile si mintile copiilor.

| CinevaNou a răspuns (pentru Kalla):

Pro, daca sunt si cu tine.

| Kalla a răspuns (pentru CinevaNou):

Nu sunt.

| Allesya1097 a răspuns (pentru Kalla):

Asa este.

| Kalla a răspuns:

Nu sunt o buna "actrita".

| Kalla a răspuns:

Nici nu vreau sa invat asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pro. Decât să se facă din nou o adevărată "industrie" în practicarea, prelucrarea şi vânzarea CD-urilor sau casetelor video cu filme porno, mai bine aşa, pe internet.

| Foxyyyy a răspuns:

Mi-e indiferent.

| Madayna a răspuns:

Sunt pro atata timp cat este restrictionat accesul la ele, ar trebui sa fie 18+

| Johndoe2023 a răspuns:

Sunt pro in vederea controlarii filmelor porno pe internetwinking

sunt pro in vederea controlarii alcoolului

sunt pro in vederea controlarii marijuanei (ca in Olanda)

| FoundYouLover a răspuns:

Sunt PRO, ca toti simtim nevoia la un moment dat de a vedea asemenea filme, doar ca la televizor nu putem sa le vedem cand vrem, asa ca e bine ca macar pe internet putem.