| naviDIabLO a întrebat:

De ce nu se interzice postarea filmelor xxx pe internet?

4 răspunsuri:
| Angeline a răspuns:

Pentru ca oamenilor le plac laughing

| SkyHigh a răspuns:

Fiindcă nu e posibil acest lucru şi nimeni nu se preocupă cu aşa ceva. iar pornografia a apărut încă de când a apărut şi Internetul

| rossi46 a răspuns:

Internetul nu se afla sub controlul vreunui organism gen CNA, internetul este liber. Postarea de materiale XXX nu se poate face oricum si oriunde, decat pe site-uri dedicate pentru asa ceva (de ex. pe Youtube nu poti urca filme xxx). Daca iti faci tu un site pornografic neautorizat, s-ar putea sa te trezesti cu politia la usa, acuzandu-te de raspandire ilegala de materiale pornografice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca toata lumea a auzit de "ce amai veche munca din lume"laughing).nu este posibil, pornografia ne inconjoara. internet, televizor, muzica, reviste iar lucrurile astea.sunt naturale.(nu cred ca e cuvantul potrivit, dar altul mai bun nu am gasit)