| allleeeee a întrebat:

Tatal meu are telefonul Nokia 2700 classic si nu merge sa pun teme pe el.Cand vreau sa o aplic spune"Imposibil de aplicat, tema corupta" sau ceva de genu`.
Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| .::CyBeR::. a răspuns:

Pai, ori telefonul nu poate activa tema, ori acel fisier cu tema este un virus, sunt si virusi pentru telefoane.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt ca nu e bun telefonul sau tema corespunzatoare big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am Nokia 2700 classic si merge sa pun teme pe el. Nu mi-a dat nicio eroare. Tema trebuie sa aiba extensia. nth.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai memorie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aruncal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patit la fel, dupa ce l-am sters si am bagat thema iar mi-a mers.incearca si vezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca trebuie sa te duci la cineva care stie de ce...