| Slavic a întrebat:

"Tatal cu fiul merg cu masina si fac accident, in urma acestuia tatal moare iar fiul este dus de urgente la spital, pe masa de operatie chirurgul spune:Nu pot sa il operez deoarece este fiul meu.Cine este chirurgul?"

13 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Daca mama este chirurgul, atunci acesta este raspunsul, daca un alt medic este chirurgul atunci acela este tatal natural si fostul amant al mamei.

| zorialbi a răspuns:

Mama

| DrunkShepp a răspuns:

Doar mama mai ramane

| Katiee^^ a răspuns:

1. Mama
2. Amantul mamei laughing

| AaNnCcUuTtZzAa a răspuns:

Tatal natural.Si iata de ce:pentru ca cel care a murit era tatal vitreg.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tatal adoptiv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Deoarece tatal murise, atunci nu mai ramane decat mama.
Pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chirurgul este mama copilului operat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mama lui big grin

| Keyna a răspuns:

Tatal adevarat, amantul mamei.

| SideClickFTW a răspuns:

Tatal sau adevarat.

| Din Mine Zboara Doar Fluturi :) a răspuns:

Mamahappy
mai era o problema de logica asemanatoare:
pe malul unui lac era un negru.vine cineva, ii pune mana pe umar si ii spune:tu esti fiul meu, dar eu nu sunt tatal tau.cine era?