| anonim_4396 a întrebat:

Ti-ai dorit vreodata sa fi ceea ce nu esti, adica daca esti fata sa fi baiat si invers. Mereu am crezut ca baietii au o viata mai usoara decat fetele.

69 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Mereu mi-am dorit sa stiu cum e in baia baietiilor si stiu pe cineva care o sa ma ajute sa aflu asta.thinking

Nu as fi vrut sa fiu baiat. Noi suntem mult mai smechere.

| TiberiuFasole a răspuns:

La imbracat, e mai usoara. Dar la chestii personale e mai grea. Nu degeaba baietii sunt pusi ca si la "bataie". Orice baiat are o latura nu e bataie dar si de bataie, mai exact, nu stiu sa-ti explic... Niste afaceri, dar nu te gandii acum la afaceri ilegale.
Ia zi de ce ai crezut asta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Bine zis ultima faza.
Pai ori au WC ca cel din baia fetelor, ori au chestiile alea lipite de perete. thinking Stii de unde stiu?

| KillMePlease a răspuns:

Nu.
Mereu mi-am dorit să fiu cum sunt (---om).

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

De unde stii?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Nu pot sa explic de ce voi aveti viata mai usoara, dar e adevarat.

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai logic ca asa e. Fetele sunt harnice, baietii nu sunt harnici, sunt destepti. Nu degeaba s-a inventat vorba asta. Nu ca nu ai fi desteapta. Noi suntem lenesi de fire, deci muncim mai putin, dar noi de fapt muncim la fel ca voi, daca o iei logic, dar noi suntem lenesi. Daca am muncii la fel ca voi atunci am muncii mai mult ca voi, practic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Pai...ahamm blushing

Din jocuri video. Atunci cand trebuia sa omor un monstru, trebuia sa ma duc in baia baietilor, si am vazut chestii lipite pe perete.
Si odata am incurcat baile straight face

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Heeeheeee, ti-am spus, eu chiar vreau sa merg intr-unalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Nu m-am referit la asta. adica putem fi egali oricand.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Pai ce mai astepti?

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-e frica.laughing

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu a inventat un prost expresia aia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Pai intra cand nu sunt baieti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Ba Minere, cateodata chiar nu te inteleg.

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica baietii sunt de mici mai lenesi, ne e lene sa facem orice. Mie imi e lene uneori si sa dau cu aspiratorul. Pentru fete e o nimica toata.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Mereu sunt ca fumeaza acolo. T_T

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

De fapt, am un chef imens de un pariu. Lasam userii T/A sa aleaga baieti VS fete?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

De ce nu... thinking

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Pune tu intrebarea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Stiu cum e...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Am pus deja prea multe, ma doare capul.

| T0T a răspuns:

Mai ușoară pe dre.q', voi vă puneți fustă mai scurtă și obțineți ce vreți deoarece predomină afemeiații...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

"La imbracat, e mai usoara." - Tu ai idee cat ne ia noua doar sa ne alegem hainele?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Nu as purta fusta nici moarta.
Dar la voi e mult mai usor, voi nu stati cu grija ca atunci cand treceti pe hol, sa se gaseasca un idiot sa faca pe perversul, sau ai vazut si tu atatea cazuri in care fetele erau victimele. La baieti s-a intamplat vreodata asta?
Fetele mereu sunt in minoritate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai parca el stie.

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ai idee ce "afaceri" facem noi cu ceilalti baieti? Mai luam parte la batai si fortat... fetele doar se uita la baiat, cand noi avem certuri fara sa vrem.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Ba, voi sunteti mai uniti. Va certati si imediat va impacati. La noi, daca se supara una, isi arunca fulgere toata viata. Si cand ai norocul sa dai peste unele care sa te barfeasca...

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi nu îi bagi în seamă pe ăia, nu știu ce grijă ar fi asta. Și acum nu putem lua lucrurile ilegale în calcul. Nici statistici nu avem din acest punct de vedere și cu vorba nu merge...Acum erau victimele. Dar de ce? Am văzut un caz recent cu o proastă, că altfel nu pot să îi zic, care stătea cu un italian care o bătea mereu. De ce stătea cu el? Culmea înainte de a muri a scris și testamentul, deci știa că se va întâmpla ceva. De ce nu a făcut nimic în acest sens? În majoritatea cazurilor este vina deciziilor voastre foarte proaste, și țin să cred că mai mult sunteți propriile voastre victime. O femeie inteligentă nu ar accepta niciodată așa ceva, și de asta foarte rar se întâmplă în cazul în care e inteligentă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am vrut nici o data sa fiu fata. mai bine cu mintea mea decat una sucita laughing, ce sa mai zic de menstruatie