| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ti-ai vinde cel mai bun prieten pe un pachet de tigari? Ramai intr-o seara fara tigari si cineva iti bate la usa si iti spune ca daca ii spui secretele celui mai bun prieten al tau el iti va da un cartus de tigari, ce ai face? Ai ramane fara tigari sau ti-ai vinde prietenul si ai fuma?

6 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Nu fumez, so jokes on you.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fumez
Si chiar daca as fuma...nu as face prostii de genul

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Eu nu fumez si prietenul cel mai bun nu are secrete sau nu mi le spune.

| August99 a răspuns:

Nu fumez si nu as face asta. Increderea e cea mai importanta.

| Teffan a răspuns:

I-aș da cu un picior in mufa.
In primul rand, întotdeauna se găsesc monede, pentru țigări.

Si nici daca nu se găseau, tot ii dădeam un picior in mufa.

| tehno125482 a răspuns:

As scoate un electrosoc si las electrosoca pe ila de la usa apoi sunt la politie.
ps:nu fumez