| BlondinaBlonda a întrebat:

Ști cineva un doctor ginecolog pe acest știe, vreau să îi adresez o întrebare?

Răspuns Câştigător
| BlackRose03 a răspuns:

Intra la categoria "Dragoste si sex" si da click pe cateva intrebari ce au post postate in urma cu minim 1-2 ore Si ii vei gasi si lui răspunsul la una dintre intrebarile alea.Stiu ca e doctor, nu stiu daca e ginecolog desi asa cred.Nu inteleg de ce preferi sa vorbesti cu cineva de pe un site online in loc sa mergi la unul in persoana.

9 răspunsuri:
| BlackRose03 a răspuns:

Corbulalbrosu sau cum il cheamă.

| BlondinaBlonda explică (pentru BlackRose03):

Chiar nu știu

| BlondinaBlonda explică (pentru BlackRose03):

Mersi frumos pentru ajutor... Îmi este mulai ușor să vb pe acest site.

| BlondinaBlonda explică (pentru BlackRose03):

Mulțumesc frumos pentru ajutor

| BlackRose03 a răspuns (pentru BlondinaBlonda):

N-ai pentru ce.
Sper totusi ca nu m-am inselat si e medic ginecolog.

| BlondinaBlonda explică (pentru BlackRose03):

Nu v-ați înșelat

| BlackRose03 a răspuns (pentru BlondinaBlonda):

Intra la categoria "Dragoste si sex" si da click pe cateva intrebari ce au post postate in urma cu minim 1-2 ore Si ii vei gasi si lui răspunsul la una dintre intrebarile alea.Stiu ca e doctor, nu stiu daca e ginecolog desi asa cred.Nu inteleg de ce preferi sa vorbesti cu cineva de pe un site online in loc sa mergi la unul in persoana.

| drutzix a răspuns:

De ce nu mergi la un profesionist? Mult mai sigur si mai normal.

| BlondinaBlonda explică:

Nu sunt însărcinată, ca să fac avort și îmi pun ce nume vreau pe acest site, app am alte probleme de sănătate la care tu nu ai să le înțelegi