| Christinne a întrebat:

happy Ti-e frica de? big grin Incep eu, mie mi-e tare frica de baloanele care se sparg tongue

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

In sfarsit o persoana cu aceeasi teama laughing si mie imi este foarte frica de baloane si la petreceri stau numai cu mainile la urechihee hee. Nu imi place ca pocnesc si suspansul acela ca nu stii cand pocnesc big grin.

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De soferiworried

| Vizitiul a răspuns:

De gesturile si gandurile mele, uneori.

| JeSa a răspuns:

Mi-e frică de păianjeninail bitingbig grin

| Rukhsandra a răspuns:

De singuratatehee hee...

| Roxy a răspuns:

Frica mie doar cand fac vreo prostie sa nu ma prindabig grin
mie oarecum greata de gandaci mari, grasi si plini de parrolling on the floor

| a răspuns:

De intuneric big grin.

| Zambet a răspuns:

De tipete.

| francesca a răspuns:

De insecte, de sobolani, de intuneric, de serpi, de caini, uofsad sunt destule

| Anonim_5812 a răspuns:

De inaltime, de apa adanca, de intuneric, de tata, de posibilitatea ca viitorul meu sa fie ruinat

| o° Odd Kidd o° a răspuns:

De insecte in general :-s big grin si de intuneric

| casmaua a răspuns:

Ia citeste: imagineazati ca esti noaptea pe un drum necunoscut, liniste in jur, mergi speriata pe mijlocul strazii cand deodata niste barbati sar pe tine dau cu pumni in tine si te arunca plina de sange intr-un tomberon si te trimit la plimbare impingand tomberonu. ti-ar fi frica sau te-ai distra? iti doresc sa nu ti se intample asa ceva. mult noroc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De mingelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De prosti. Pot fi ignorati, dar sint periculosi daca li se da putere.

| katia257 a răspuns:

De strazile inguste si intunecate laughing

| xray a răspuns:

Mie mi-e frica de sobolani