| KillMePlease a întrebat:

Ţi s-au întâmplat până acum chestii care să te facă să-ţi pui întrebări în legătură cu sănătatea ta mintală?

20 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Azi? Sau numai in ultima ora? Ca nu stau sa le insir pe toate! laughing

| RAY a răspuns:

Eu sufar de paranoia teama ca ceva rau se va intampla, lipsa increderi in oamenii etc nu ca as avea probleme cu capu da am dobandito peste tot numa dezamagiri, dezamagiri umane de iubire, dezamagiri de cumparat diverse produse etc in rest nu stiu, poate am eu stiu

| OldSoul a răspuns:

Nu... stiu ca sunt ciudat laughing

| Doub a răspuns:

Da, de foarte multe ori.

| RainmakerX a răspuns:

Da,colegii ma intreaba mereu daca "sufar cu capul" caci na, asa este generatia asta, daca vede pe cineva care invata bine si care se mai si distreaza pe deasupra cand invata atunci ei sunt ceva de genul "Asta clar are probleme grave." tongue
Eu unul sunt sanatos, dar nu stiu daca mai sunt multi asa in ziua de azi.
Lumea s-a cam tacanit in ultima vreme, chiar daca nu o stie inca.

| KamaSutra a răspuns:

Nu

| LePotato a răspuns:

Da, mi s-au intamplat...dar psihologul de la munca zice ca-s ok thinking

| Croampa a răspuns:

Nu, ma consider normal din punct de vedere mintal, nu am omorat pe mine, nu am furat nimic, nu am probleme de genu'.

| KillMePlease explică (pentru Croampa):

nu mă refer neapărat la a fura sau a omorî pe cineva
pur şi simplu...
în fine
mersi pentru răspuns, croampă

| Croampa a răspuns (pentru KillMePlease):

Atunci ce m-ar putea face sa ma gandesc ca am probleme mintale? thinking

| Suck a răspuns:

Nu sunt sanatos mintal, sunt constient de asta si chiar nu-mi pasa.

| Deaad a răspuns:

Odata cineva mi-a spus ca sunt psihopat si nebun si ca trebuie sa merg la psiholog.
Dar nu mi-am pus intrebarea daca am vreo problema.Stiam ca am.

| RAY a răspuns (pentru Deaad):

Meriti funda

| TiberiuFasole a răspuns:

Da, chiar luna asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Mi se intampla mereu o chestie ciudata. Sora-mea imi spune ceva iar eu nu-mi aduc deloc aminte ce. Cred ca pur si simplu nu sunt atenta dar cum naiba sa uiti ce ti s-a spus in urma cu 3 minute?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Se cheama "neatentie".
Stii si tu, atunci cand te uiti in "gol" nu memorezi ce auzi sau ce se intampla pe langa tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.
Asa stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte sadic, ma consider superior, si misenrupist, dar nu cred ca are asta vreo legatura cu sanatatea mintala. Mi-ar placea sa fiu soldat, sau om de-ala care dezamorseaza bombe (imi scapa acum denumirea), sau sa fac poze in cadrul politiei, indiferent daca implica morti, etc. De asemenea mi-ar placea sa fiu sofer pe ambulanta, si regret nespus ca nu am facut un sport de contact cand eram mic, pentru ca acum imi e greu sa incep unul.

Răspuns utilizator avertizat
| vaporwave a răspuns:

Da, mi s-au intamplat