| cnvv a întrebat:

Imi place umorul negru.
De ce?
Are vreo legatura cu sanatatea mea mintala sau ceva?

8 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

De ce ar avea? Adică poate are dacă îți pui astfel de întrebări.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Maestre, tu le ai cu psihologia,, ajuta oamenii, cheama-i la cabinetul tau/

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Mi s-a mai spus că sunt un bun psiholog. Mulțumesc frumos dragule.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

E bine de stiut,, placerea e de partea mea!

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Ce echipa a reusit w0anger sa distruga!
Arsenalule,, rezista... vei redeveni acolo unde iti este locul, adica campioana Angliei!

| BlackRose03 a răspuns:

Nu...asa e persoanlitatea ta.Toti avem gusturi si preferinte diferite.Deci nu vad ceva anormal in asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi plac glumele proaste? De ce? Are vreo legătură cu inteligența mea sau ceva?

Răspuns: NU!