| Plus44 a întrebat:

Ti se intampla sa pacatuiesti cu gandul fara sa vrei? Sa iti para rau ca te-ai gandit la un anumit lucru?

2 răspunsuri:
| NoNameMe13 a răspuns:

Da, oarecum mi s-a intamplat sa jduec pe cineva fara sa vreau si fara sa ma pot opri :-s. Tie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banuiesc ca de multe ori, dar acum sa imi amintesc nu prea pot.
Poate cand uram o persoana in ultimu hal incat vreiam sa ii fac rau pentru raul facut. Da, cam asta e, setea aia nebuna de razbunare pentru cineva care te'a facut sa suferi in ultimu hal. Si acum imi curge prin vene pentru acea persoana. Pur si simplu o urasc din tot sufletu. Sti vorba, sa ierti e usor dar sa uiti e greu.