| i.love.me a întrebat:

Am o intrebare:vi se intampla sa aveti momente sa va ganditi la un anumit lucru? si spun numai la acel lucru...

Răspuns Câştigător
| DeeAnna. a răspuns:

Da...Logic.Adica.
E mai dificil doar pentru oamenii care nu gandesc sa intelega intrebarea ta.Adica.Sti tu.winking

8 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Păi eu nu mă prea pot gândi la mai multe deodată...nu am mintea lui Napoleon.

| inna a răspuns:

Tu cred ca te referi la ceva gen obsesie. Da am avut momente când ma preocupa foarte mult un lucru si nu puteam să ma gândesc la altceva.

| St!L a răspuns:

Da e normal sa se intample asta pentru ca esti preocupat de acel lucru.

| LCD a răspuns:

Evident.
Eu m-am gandit 2 zile, incontinuu la un lucru care era nou pentru mine, si nu il mai facusem pana atunci.Parca eram.socatalaughing cum de am reusit.si ma gandeam numai la aia.
mai sunt si alte exemple. happy

| dadaaaaa a răspuns:

Da, de cateva ori! Deja ma stersa si pe mine dar orice faceam ma gandeam la acel lucru sau aceea fiinta!

| ioana_9061 a răspuns:

Aproape tot timpul mi se intampla cred ca este ceva normal, uneori cand am emoti sau mi frica am doar un gand"ce o sa fac?".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mi se intampla sa e *** in gura de stricata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mata
faaa