| DaniellaDanna a întrebat:

Știe cineva cum se schimbă culoarea de la Facebook?
Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Buna!
Ai nevoie de Google Chrome si de un cont Gmail si descarci asta:
https://chrome.google.com/......ghmjcnlajp

Bafta si Craciun Fericit!

| Mădă0611 a răspuns:

Cum a zis introduaicinumele, doar ca parca mergea fara cont thinking, dar vezi ca doar la tine o sa se vada asa si doar pe Chrome-ic, e de fapt o tema pentru facebook.

| DaniellaDanna explică (pentru Mădă0611):

Uite eu stiu o prietena care a schimbat fara toate alea culoarea...Dar nu imi spune...Multumesc oricum.

| Mădă0611 a răspuns (pentru DaniellaDanna):

Daca nu iti spune de unde stii ca n-a folosit acea tema de la Google?