| dygas a întrebat:

TIMIDITATEA: Ce ne facem cu afurisita asta de timiditate ca tare ne mai tine din drum.Ash face multe fara ea. De ex. la munca am multe in cap sa fac sa mearga bine dar daca vine un sef ceva in loc sa ii prezint ce am de zis accept regulile fie ele bune rele. Un alt exemplu si cel care ma sacaie cel mai tare, cu fetele, am in cap multe cum sa le cuceresc, cum sa le fac sa se simta bine in prezenta mea, dar cand sunt cu ele intervine asa ca o bariera si cu greu incerc sa ma simt in largul meu. Care mai sunteti timizi pe aici stiti despre ce vorbesc.....Am o amica cu care mai ies la un suc, pe mess o zapacesc cu vorba si cand ne gasim e invers laughing), de ce pana mea e asa? laughing ca ma oftic

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing))fetelor le plac baitii timizi:*, incearca sa fii mai tupeistpuppy dog eyes.da nu chiar..nesuferit,adica intelegi:* fa-ti curaj ca nu te mananca nimeni:"3! si spune-i...fii vorbaret, fa ceva!laughing))Daca esti vorbaret e binepuppy dog eyes