| TLF92 a întrebat:

Participa cineva de aici la promotia Lays ', am si eu o intrebare cum anume trebuie trimisa poza aia cu codul pentru a fi validat premiul? In ce format sau ce anume trebuie sa mai cuprinda pe langa codul ala vizibil? Sunt la a treia incercare INVALIDA! HELP HELP

7 răspunsuri:
| TLF92 explică:

Am primit mesaj de la ei cu codul care e castigator la ora 19 odata si mi-au dat inapoi la 21 ca e invalida poza stiu ca promotia in sine e de la 10 la 20! Daca nu imi vor mai trimite inapoi mesaj maine daca poza e valida sau nu SA IMI IAU ADIO, NU?

| kikomojojojo a răspuns (pentru TLF92):

Da scuze nu știu cum stau treburile regulile, ți-aș da premiul meu daca se poate eu am câștigat dar nu am cum sa îl folosesc și nici nu mă interesează sincer este păcat ce ți s-a întâmplat. dacă ai nevoie de punga nu cred că pot să te ajut dar dacă vrei să îți dau codul respectiv adică ce am primit pe email codul sau ce este mă poți găsi pe insta mikk am o poza cu un joc (among us și scrie impostor) sigur mă găsești, mi-ar placea sa știu că nu am câștigat degeaba eu oricum nu îl folosesc... sper că nu te-am zăpăcit și ai înțeles ce am vrut sa spun in legătură cu ce ai pățit tu își cam bat joc după părerea mea nu știu dacă poți rezolva sper că ai putut și dacă nu sper sa mai ai ocazia o seara buna!

| TLF92 explică (pentru kikomojojojo):

S-a rezolvat mersi mult, trebuia fotografiat si banda cu promotia

| kikomojojojo a răspuns (pentru TLF92):

Mă bucur, hehe ce chestie eu am făcut poza doar la cod pfflaughing

| Jackpot2 a răspuns:

Poza cu codul e în partea stanga sus

| kikomojojojo a răspuns:

Faci poza cu codul de aproape, doar el sa se vadă, vezi acolo că te descurci tu trimiți prin browser parcă că așa am făcut și eu, nu trebuie să se facă poza la toată punga că ai văzut că așa zice și acolo "sa se vadă bine codul" și vezi că este un interval între orele 10-20 dar dacă ști că trebuie să bagi poza înseamnă că ai câștigat sa revii și să îmi spui ce ai câștigat eu am câștigat premiu pe minut spor!

| TLF92 explică (pentru kikomojojojo):

Eu tocmai asta am facut prietene am pozat doar codul, fara sa prind in cadrul si banda aia in care se specifica promotia pe punga si mi-au dat mesaj inapoi ca INVALID! P.S urmaresc de pe contul altcuiva filme pe HBO, dar nu mi-ar strica sa stau la rand si e buna o luna gratis! Nu au vrut sa imi explice in privat nici de ai dreacu unde gresesc