| Stephan_8577 a întrebat:

Toata vara am facut pregatire pentru evaluarea nationala de la sfarsitul clasei a-VIII-a. Daca anul acesta nu o sa am forta sa invat si la celelalte materii? Ce sa fac? Mai e doar o lunacrying

1 răspuns:
| roZatoare a răspuns:

In primul rand calomeaza-te. Si eu anul asta o sa dau evaluarea aia si nu imi fac griji sora mea tocmai a intrat a 9a si la celelalte materii mi-a zis ca te lasa mai usor ca sa te poti concentrezi pe romana si mate