| Superior a întrebat:

Toate abonamentele de net mobil la digi ofera net nelimintat fara costuri suplimentare? (EX : Abonamentul e 5euro, si consum 100GB de net, tot 5GB mai trebuie sa platesc nu?) Din ce stiu doar net-ul devine mai incet dupa o anume limita.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Stiu ca la oferta 5 euro e net nelimitat desi poti sta pe mobil non stop

| RAY a răspuns:

Revin cu noi detalii, in 4g ai 50 de gb iar in 3g 10 de gb apoi cost suplimentat sau merge extrem de greu, da 50 de gb e destul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai 50gb 4g, dupa e nelimitat, merge binisor si dupa ce-l consumi. Si cu 2 euro ai tot 50gb.