| KodrutZ a întrebat:

Tocmai am fost suspendat, dar cum site-ul functioneaza asa cum e, mai dureaza pana va deveni activa treaba. O sa va fie dor de mine? Daca sinteti printre prietenii mei decenti de pe aici, atunci ne vom vedea pe dilemmax.com odata ce intra in beta testing. Poate ne mai auzim pe aici peste vreo luna, desi nu o sa mor de dorul TPU. Sa ne auzim cu bine! happy

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Buna, dragilor! Am sesizat ca "pluteste" o oarecare curiozitate asupra motivelor care ne-au determinat sa il suspendam pe KodutZ, caruia vrem sa ii multumim ca nu ne-a luat-o in nume de rau si ca a inteles ca a gresit. :-) Suspendarea sa a venit ca urmare a unor raspunsuri ce contineau un limbaj vulgar, limbaj, care dupa cum stiti bine, nu este acceptat in comunitatea TPU. Cu siguranta, si noua ne va lipsi KodrutZ in aceasta perioada, insa regulile sunt reguli si trebuie aplicate pentru toata lumea. Te asteptam cu mare drag sa revii, KodrutZ! :-)

| OverlyAnnoyedAccount0 a răspuns (pentru TPU.ro):

Serios? Tu chiar nu vezi ce activitate are de ani de zile si a fost si printre propuneri de Expert TPU si Userul Anului si tu n-ai pe cine suspenda pentru ca printre 100 raspunsuri ii mai scapa si un limbaj putin mai licentios uneori si cand situatia o cere?
Nu ti se pare ca faci exces de zel? O sa ramaneti pe site numai cu Ray26tm si chiftelutacrocanta. Dar poate ca asta si doriti.

| TPU.ro a răspuns (pentru OverlyAnnoyedAccount0):

Iti inteleg nemultumirea, insa, dupa cum afirmam anterior, regulile sunt reguli pentru toata lumea, iar limbajul licentios nu este acceptat in comunitatea TPU, exista o varietate de alte sintagme pe care le putem folosi pentru a ne exprima gandurile. O zi minunata!

| anonim_4396 a răspuns (pentru TPU.ro):

Https://www.tpu.ro/......ba-contul/

16 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Care a fost ala care te-a raportat?

| Mayhem666 a răspuns:

O sa imi fie dor de raspunsurile amuzante, dar totusi inteligente pe care le dai, mai ales la categoria religie. Sper sa ne auzim cu bine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ai fost suspendat? În curând nimeni nu o să mai dea răspunsuri pe aici straight face

| rgx a răspuns:

Vezi daca nu esti cuminte XD!? acum am intrat si eu dupa mult timp si am citit intrebatrea ta.Dar ce ai facut ai dat cuiva cu ranga in cap? ce s-a intamplat?

| KodrutZ explică (pentru rgx):

Cica sunt suspendat dar vad ca pot raspunde. Deh, nici suspendarile nu mai sunt ce-au fost...

| Fatamuntilor a răspuns (pentru KodrutZ):

Cred ca ai dreptul la 5 raspunsuri pe zi, si acelea moderate.

| KodrutZ explică (pentru Fatamuntilor):

Aha, deci un fel de inchisoare la domiciliu. Distractiv.

| lorenna1997 a răspuns (pentru KodrutZ):

Un nesimtit mai putin pe site.
Un lucru bun.
Nu erai nici distractiv si nici util.

| OverlyAnnoyedAccount0 a răspuns (pentru lorenna1997):

LOL, ai hateri! laughing

| OverlyAnnoyedAccount0 a răspuns:

Eu n-am rabdare si oricum nu tin la identitatea/activitatea mea pe site.
Imi fac mereu alte conturi.

Insa, din pacate, da, in ultima vreme se primesc multe suspendari aiurea la useri chiar ok. N-ai ce sa faci, pe site-ul asta a castigat pustimea ofensata cand primeste palme la fund.

| OverlyAnnoyedAccount0 a răspuns:

Daca o vad si pe NOname suspendata deja e groasa, cocosel. laughing

| OverlyAnnoyedAccount0 a răspuns:

Sincer, o miscare de kko, ca i-ai dat funda aia... e ca si cum ai pleca capul in fata lor sad In fine, eu m-am cam carat de azi de pe janghina asta de site.