| Felix2009 a întrebat:

Tocmai am incarcat o poza de profil, dar nu imi apare daca vreau sa imi vad profilul. Stie cineva de ce?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Eu o vad,e un pisic,motan probabil,foarte haios,care se uita cu curiozitate la mine.
Pana maine o sa vezi si tu fotografia de la avatar,trebuie sa fie aprobata de admini(sa nu aiba vreun continut indecent).
Intotdeauna cand schimbi poza de avatar pe TPU,sa te astepti sa apara abia a doua zi, in zilele lucratoare si abia luni, daca o schimbi in weekend!happy

1 răspuns: