| tudor35cj a întrebat:

Tocmai am stat 20 de minute pe eMAG sa vad cum imi inchid contul, fara succes. Am sunat la asa zisul lor suport unde am ascuyltat doar povesti, nu este sectiune pentru inchidere cont. Pe formularul lor de contact nu este categorie de cont, doar pentru. comenzi.

1) Cum inchid contul?
2) Exista o entitate unde pot sa-i reclam oficial pentru. faptul ca nu iti poti sterge contul/datele din administrarea contului?

3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Fac pariu ca ai 2382323 de conturi pe 3727323 de site-uri dubioase.
De alea nu iti faci griji.

| tudor35cj explică (pentru LoveSleep):

Total nepotrivit raspunsul, daca nu contribui cu ceva de folos, mai bine taci din gura. Dobitocule.