| Bubiko a întrebat:

Tot ce visez eu uit. Si nu e valabil ca privesc la fereastra pentru. nu am in dormitor. Imi amintesc de ele la o zi sau doua cand vine vorba despre ele sau cand se intampla cum am visat. De ce oare?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este ceva normal să uiți ce ai visat.
Pa, pa.

| Ana a răspuns:

La mine e mai grav, cand ma trezesc stiu ce am visat si peste 3 ore numai stiu big grin, nu stiu dc se intampla asa

| Geanina a răspuns:

Si eu de obicei imi uit visele. dar asta se intampla pentru ca nu le dau eu importanta. unele sunt chiar urate straight face

| robe100 a răspuns:

FatA ar trebui sa iei Omega 3 sincer grav

| alexcroiala a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci sa te consulte cineva.