| LawR3n a întrebat:

Toţi retardaţi conduc o maşină? De ce trebuie să parcaţi maşina chiar pe partea pietonală? Sunteţi cei mai răi oameni care i-am cunoscut, pe bune. vă gândiţi numai la voi.

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

In ziua de azi toti taranii si cocalarii conduc masini din pacate.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca mai prinzi indivizi cu parcari neregulamentare ii poti da pe mana autoritatilor suni la 112 si le zici matricula apoi ei se vor ocupa de amenda.

| DrunkShepp a răspuns:

Daca imi las bmx-ul pe partea pietonala se pune? ca am facut asta cam de trei ori si un mosulrt a inceput sa ma bata cu bastonu'! mai degraba mosii nu ar trebui sa aiba bastoane.

| LawR3n explică:

Trailer. asta într-o ţară a visurilor nu în realitate