| powergirl a întrebat:

Toti vor de la mine sa fiu cea care am fost in trecut si sincer si eu vreau sa fie dar e al naibii de greu, sa te schimbi in ceva nou e usor dar sa redevii ce ai fost e foarte greu sau chiar imposibil, voi ce credeti? mentionez ca era ma buna mai fara griji cu mai multa rabdare mai calma nu mereu nervoasa ca acum mai altfel si as vrea sa redevin dar mie foarte greu ar fi o solutie? acum nu veniti cu texte ca viata e grea si te schimba si traiul din Romania si mai stiu eu ce grozavii.

6 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Ce treaba ai tu cu altii?
Daca ei ar vrea sa stai in cap, ai sta?!
Uita-te singura la atitudinea ta si constientizeaza sigura daca ar fi ok sa te schimbi sau nu.
E usor fi tu insuti si sa facu tot ce te face sa te simti bine, nu sa te iei dupa altii!

| powergirl explică (pentru ROB3RT89):

Nu ma prea intereseaza ce zic altii dar as vrea totusisa ma schimb

| Musique a răspuns:

Învață să scrii, măcar acum cât mai e vacanță.

| powergirl explică (pentru Musique):

Nu sunt la scoala

| elena04 a răspuns:

Pai gandeste-te la copilaria ta si la tot ce iti place si iubesti cel mai mult si incerca sa fii mai calma cu cei din jurul tau si dovedestele ca poti fi la fel
te pup

| powergirl explică (pentru elena04):

Copilaria mea nu e prea fericita asa ca nu vreau sa ma gandesc la asta da mersi de sfat