| Jessica_Dyana_Larysa_2003 a întrebat:

TPU am visat foarte urat az noaptea am visat pe satana si nu mam uitat la filme de groaza oare de ce si ma simt ciudat

4 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

De unde stii ca era satana?

| Divy a răspuns:

Poate de la jocuri sau ai citit ceva, cu ce vrei să te ajut Diana?
Visele, respectiv coșmarurile au legătură cu activitatea din timplul zilei ori alte griji, frici, etc
Și faptul că te simți ciudat se datorează faptului că nu te-ai putut odihni sau ai stat prea mult în ecran laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu stii la ce te-ai gandit inainte sa adormi, ala e raspunsul.

| UzOm a răspuns:

Nu ai consumat ceva înainte de a visa?